Vertaling van "Little York" naar Nederlands

Little York is de vertaling van "Little York" in Nederlands.

Little York
+ Toevoegen

Portugees - Nederlands woordenboek

  • Little York

    Little York (Illinois) [..]

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "Little York" in Nederlands

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Toevoegen

Vertalingen van "Little York" naar Nederlands in context, vertaalgeheugen