Vertaling van "Lhasa Apso" naar Nederlands

Lhasa Apso is de vertaling van "Lhasa Apso" in Nederlands.

Lhasa Apso
+ Toevoegen

Portugees - Nederlands woordenboek

  • Lhasa Apso

    Você mesma comprou um assassinato do mesmo jeito que compraria um Lhasa Apso ou bolsa Birkin.

    Je kocht een moord net zoals dat je een Lhasa Apso - of Birkintas zou kopen.

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "Lhasa Apso" in Nederlands

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Toevoegen

Vertalingen van "Lhasa Apso" naar Nederlands in context, vertaalgeheugen