Vertaling van "Clive Sinclair" naar Nederlands

Clive Sinclair is de vertaling van "Clive Sinclair" in Nederlands.

Clive Sinclair
+ Toevoegen

Portugees - Nederlands woordenboek

  • Clive Sinclair

    O que está conversando com o Clive Sinclair?

    Waarom praat jij met Clive Sinclair?

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "Clive Sinclair" in Nederlands

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Toevoegen

Vertalingen van "Clive Sinclair" naar Nederlands in context, vertaalgeheugen