Vertaling van "Internet Protocol" naar Vietnamees

Giao thức Internet is de vertaling van "Internet Protocol" in Vietnamees.

Internet Protocol
+ Toevoegen

Nederlands - Vietnamees woordenboek

  • Giao thức Internet

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "Internet Protocol" in Vietnamees

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Zinnen vergelijkbaar met "Internet Protocol" met vertalingen in Vietnamees

Toevoegen

Vertalingen van "Internet Protocol" naar Vietnamees in context, vertaalgeheugen