Vertaling van "make-up" naar Oekraïens

Макіяж is de vertaling van "make-up" in Oekraïens.

make-up
+ Toevoegen

Nederlands - Oekraïens woordenboek

  • Макіяж

    Is make up echt nodig?

    Макіяж - це обов'язково? - це твоє фото.

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "make-up" in Oekraïens

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Zinnen vergelijkbaar met "make-up" met vertalingen in Oekraïens

Toevoegen

Vertalingen van "make-up" naar Oekraïens in context, vertaalgeheugen