Vertaling van "Madison County" naar Portugees
Condado de Madison is de vertaling van "Madison County" in Portugees.
Madison County
Madison County (Kentucky) [..]
-
Condado de Madison
Condado de Madison (Tennessee) [..]
Je intimideerde de Madison County officier van Justitie over precies dezelfde drugsaanklacht.
Você intimidou o procurador do condado de Madison em uma acusação de posse de maconha.
-
Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen
Automatische vertalingen van "Madison County" in Portugees
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Voorbeeld toevoegen
Toevoegen