Vertaling van "Kings County" naar Portugees
Condado de Kings is de vertaling van "Kings County" in Portugees.
Kings County
Kings County (Californië)
-
Condado de Kings
Condado de Kings (Califórnia)
Volgens de King County dienstregeling is de laatste stop om 00:17 uur.
De acordo com o horário do condado de King do ano passado, a última parada seria às 0h17.
-
Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen
Automatische vertalingen van "Kings County" in Portugees
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Zinnen vergelijkbaar met "Kings County" met vertalingen in Portugees
-
Condado de King William
-
Condado de King George
-
Condado de King and Queen
-
Condado de King
Voorbeeld toevoegen
Toevoegen