Vertaling van "Independence Day" naar Pools

Dzień Niepodległości is de vertaling van "Independence Day" in Pools.

Independence Day

Independence Day (film) [..]

+ Toevoegen

Nederlands - Pools woordenboek

  • Dzień Niepodległości

    Dzień Niepodległości (film)

    We zijn nog steeds één dag van Independence Day af, maar wat maakt dat uit.

    Nadal jest dzień przed Dniem Niepodległości, ale co z tego.

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "Independence Day" in Pools

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Toevoegen

Vertalingen van "Independence Day" naar Pools in context, vertaalgeheugen