Vertaling van "Henry Moore" naar Pools
Henry Moore is de vertaling van "Henry Moore" in Pools.
Henry Moore
-
Henry Moore
Henry Moore (rzeźbiarz)
Het is als 21ste-eeuwse Henry Moore. Als je een Henry Moore ziet,
To jak XXI wieczny Henry Moore. Kiedy patrzymy na dzieła Henry'ego Moora
-
Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen
Automatische vertalingen van "Henry Moore" in Pools
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Voorbeeld toevoegen
Toevoegen