Vertaling van "Carnegie Hall" naar Pools
Carnegie Hall is de vertaling van "Carnegie Hall" in Pools.
Carnegie Hall
-
Carnegie Hall
Ze zouden u met zo'n stem ook niet in Carnegie Hall laten optreden.
Z takim głosem nie pozwoliliby ojcu wystąpić w Carnegie Hall.
-
Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen
Automatische vertalingen van "Carnegie Hall" in Pools
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Voorbeeld toevoegen
Toevoegen