Vertaling van "Internet Protocol" naar Estisch

Internet Protocol is de vertaling van "Internet Protocol" in Estisch.

Internet Protocol
+ Toevoegen

Nederlands - Estisch woordenboek

  • Internet Protocol

    Telefónica de España biedt via zijn netwerk „Internet Protocol Television” zijn dienst „Imagenio” aan op de audiovisuele markt.

    Telefónica de España tegutseb oma võrgu „Internet Protocol Television” kaudu audiovisuaalsisu turul, pakkudes teenust „Imagenio”.

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "Internet Protocol" in Estisch

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Zinnen vergelijkbaar met "Internet Protocol" met vertalingen in Estisch

Toevoegen

Vertalingen van "Internet Protocol" naar Estisch in context, vertaalgeheugen