Vertaling van "Pat Benatar" naar Spaans

Pat Benatar is de vertaling van "Pat Benatar" in Spaans.

Pat Benatar
+ Toevoegen

Nederlands - Spaans woordenboek

  • Pat Benatar

    Kijk eens naar je vriendin verkleed als Pat Benatar.

    Mira a tu novia disfrazada de Pat Benatar.

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "Pat Benatar" in Spaans

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Toevoegen

Vertalingen van "Pat Benatar" naar Spaans in context, vertaalgeheugen