Vertaling van "Liberale Partij" naar Spaans

Partido Liberal, partido liberal, partido político liberal zijn de beste vertalingen van "Liberale Partij" in Spaans.

Liberale Partij

Liberale Partij (Brazilië) [..]

+ Toevoegen

Nederlands - Spaans woordenboek

  • Partido Liberal

    Partido Liberal (Brasil)

    De liberale partijen vormen een minderheid in het politieke leven in alle Europese landen.

    Los partidos liberales conforman una minoría en los círculos políticos en todos los países europeos.

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "Liberale Partij" in Spaans

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Vertalingen met alternatieve spelling

liberale partij
+ Toevoegen

Nederlands - Spaans woordenboek

  • partido liberal

    De liberale partijen vormen een minderheid in het politieke leven in alle Europese landen.

    Los partidos liberales conforman una minoría en los círculos políticos en todos los países europeos.

  • partido político liberal

Zinnen vergelijkbaar met "Liberale Partij" met vertalingen in Spaans

Toevoegen

Vertalingen van "Liberale Partij" naar Spaans in context, vertaalgeheugen