Vertaling van "Martin Behaim" naar Engels

Martin Behaim is de vertaling van "Martin Behaim" in Engels.

Martin Behaim
+ Toevoegen

Nederlands - Engels woordenboek

  • Martin Behaim

    De eerste globe van Martin Behaim, uit 1492, baarde veel opzien.

    This first globe of the Earth was cutting-edge when Martin Behaim made it in 1492.

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "Martin Behaim" in Engels

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Toevoegen

Vertalingen van "Martin Behaim" naar Engels in context, vertaalgeheugen