Vertaling van "George Martin" naar Tsjechisch

George Martin is de vertaling van "George Martin" in Tsjechisch.

George Martin
+ Toevoegen

Nederlands - Tsjechisch woordenboek

  • George Martin

    George Martin (producer)

    George Martin had zwartwaterkoorts en nu, vijf jaar later, leeft hij nog.

    George Martin měl černou horečku, ale dneska už to je pět let.

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "George Martin" in Tsjechisch

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Zinnen vergelijkbaar met "George Martin" met vertalingen in Tsjechisch

Toevoegen

Vertalingen van "George Martin" naar Tsjechisch in context, vertaalgeheugen