Vertaling van "tesis doctoral" naar Nederlands

proefschrift, dissertatie, scriptie zijn de beste vertalingen van "tesis doctoral" in Nederlands.

tesis doctoral
+ Toevoegen

Spaans - Nederlands woordenboek

  • proefschrift

    noun neuter

    De hecho me referí a ellas en mi tesis doctoral en Cambridge.

    Ik heb er in m'n proefschrift nog naar verwezen.

  • dissertatie

    noun feminine

    En ese tiempo, Jenny estaba trabajando en su tesis doctoral.

    Jenny werkte in die tijd aan haar dissertatie voor haar doctorsgraad.

  • scriptie

    feminine

    Tu tesis doctoral tenía un muy muy largo título,

    Dus, uw doctoraal scriptie had een lange, lange titel,

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "tesis doctoral" in Nederlands

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Toevoegen

Vertalingen van "tesis doctoral" naar Nederlands in context, vertaalgeheugen