Vertaling van "Bee-eater" naar Nederlands

Bijeneters, bijeneter, Bijeneters zijn de beste vertalingen van "Bee-eater" in Nederlands.

Bee-eater
+ Toevoegen

Engels - Nederlands woordenboek

  • Bijeneters

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "Bee-eater" in Nederlands

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Vertalingen met alternatieve spelling

bee-eater noun grammatica

Any of various brightly-coloured, insectivorous, near-passerine birds in the family Meropidae, especially the European bee-eater, Merops apiaster. [..]

+ Toevoegen

Engels - Nederlands woordenboek

  • bijeneter

    noun masculine

    bird in the family Meropidae [..]

    Not only must monitor oopârlele bee eaters beware.

    De varaan is niet de enige vijand van de bijeneters.

  • Bijeneters

    Bee-eaters eat bees. This one has a nice blue cheek.

    Bijeneters eten bijen. Deze heeft een mooie blauwe wang.

  • bijeneters

    familie van vogels uit de orde scharrelaarvogels

    Not only must monitor oopârlele bee eaters beware.

    De varaan is niet de enige vijand van de bijeneters.

Afbeeldingen met "Bee-eater"

Zinnen vergelijkbaar met "Bee-eater" met vertalingen in Nederlands

Toevoegen

Vertalingen van "Bee-eater" naar Nederlands in context, vertaalgeheugen