Vertaling van "West Point" naar Nederlands

West Point is de vertaling van "West Point" in Nederlands.

West Point
+ Toevoegen

Duits - Nederlands woordenboek

  • West Point

    West Point (New York)

    Wir brauchen sie, um West Point zu erobern.

    We hebben ze nodig om West Point in te nemen.

  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "West Point" in Nederlands

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate
Toevoegen

Vertalingen van "West Point" naar Nederlands in context, vertaalgeheugen