Vertaling van "Der Pate" naar Nederlands
The Godfather is de vertaling van "Der Pate" in Nederlands.
Der Pate
Der Pate (Computerspiel) [..]
-
The Godfather
Der Pate (Film)
" Der Pate " ist sowas wie mein zweiter Lieblingsfilm.
The Godfather is mijn op één na favoriete film.
-
Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen
Automatische vertalingen van "Der Pate" in Nederlands
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Zinnen vergelijkbaar met "Der Pate" met vertalingen in Nederlands
-
The Godfather Part III
-
The Godfather Part II
Voorbeeld toevoegen
Toevoegen