Vertaling van "Albrecht II." naar Nederlands

Albrecht II van Brunswijk, Albrecht II van Mecklenburg-Schwerin, Albrecht II van Oostenrijk zijn de beste vertalingen van "Albrecht II." in Nederlands.

Albrecht II.

Albrecht II. (Mecklenburg) [..]

+ Toevoegen

Duits - Nederlands woordenboek

  • Albrecht II van Brunswijk

    Albrecht II. (Braunschweig)

  • Albrecht II van Mecklenburg-Schwerin

    Albrecht II. (Mecklenburg)

  • Albrecht II van Oostenrijk

    Albrecht II. (Österreich)

  • Minder frequente vertalingen

    • Albrecht II van het Heilige Roomse Rijk
    • Albrecht de Ontaarde
  • Toon algoritmisch gegenereerde vertalingen

Automatische vertalingen van "Albrecht II." in Nederlands

  • Glosbe

    Glosbe Translate
  • Google

    Google Translate

Zinnen vergelijkbaar met "Albrecht II." met vertalingen in Nederlands

Toevoegen

Vertalingen van "Albrecht II." naar Nederlands in context, vertaalgeheugen